Programowanie dla dziewczyn - edycja wakacyjna

Warsztaty Programowanie dla dziewczyn - edycja wakacyjna

Cześć!

Skoro tu zaglądasz, to pewnie interesuje Cię temat programowania. Zatem zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach „programowania dla dziewczyn”.

Podczas tych warsztatów rozwijamy umiejętności programistyczne w kierunku wszechobecnego języka HTML i CSS. Czyli tworzymy aplikacje internetowe. Umiejętności programistyczne szlifujemy również z wykorzystaniem języka JavaScript.

Aby wziąć udział nie potrzebujesz żadnej specjalistycznej wiedzy. Zapewniamy również komputer, na którym będziesz mogła procować podczas warsztatów. Ale jeśli chcesz pracować na swoim komputerze, to śmiało – weź go na zajęcia.

Książki do programowania mają to do siebie, że często piszą je ludzie „z branży” językiem niezrozumiałym dla kogoś kto zaczyna. Czasami też jest tak, że aby zrozumieć jakieś zagadnienie to trzeba by przeczytać inną książkę a potem wrócić do tej pierwszej. A i przykłady podane w książkach nierzadko są z błędem i nie działają. Zwłaszcza, gdy trafisz na książkę nieumiejętnie przetłumaczoną.

Dzięki warsztatom, możesz na bieżąco zadawać pytania i weryfikować poprawność ćwiczeń. Gdy coś nie działa – rozwiązanie jest w kilka chwil, bez marnowania czasu na szukanie po Internecie.

Jeśli w trakcie nauki w domu coś Ci nie zadziała, to masz do dyspozycji konsultacje przez Internet. Może to być w postaci zamkniętej grupy na Facebooku lub indywidualnie przez Skype.

Gdy wytrwasz do końca, to będziesz potrafiła samodzielnie stworzyć strukturę i wygląd strony. Nauczysz się także tworzyć proste animacje czy gry przeglądarkowe.

Jeśli jesteś „zielona” w programowaniu – zaczniemy od podstaw. A jeśli już coś umiesz, to uporządkujemy wiedzę i pójdziemy dalej zdobywać nowe umiejętności.

W warsztatach tych chodzi o to, aby nauczyć Cię programowania. Żebyś potrafiła samodzielnie stworzyć swój autorski program. Kod, który znasz co do literki,  a nie taki poskładany z jakichś gotowców, których nie rozumiesz.

Gotowa na nowe wyzwania? Wybierz termin i zapisz się teraz :)

Cena: 220 zł (7 spotkań po 90 minut
Czas trwania: 90 minut
Cykl: co 2 tygodnie


Harmonogram warsztatów "Programowanie dla dziewczyn - edycja wakacyjna"
Na obecną chwilę nie mamy w planie tych warsztatów.

Zobacz harmonogram wszystkich kursów