Wybór idealnego Apple Watch w Autoryzowanym Sklepie Apple – iDream

Szukasz smartwatcha, który będzie Twoim personalnym trenerem, zadba o Twoje zdrowie, a zarazem umożliwi wygodną komunikację ze światem? Jeśli tak, Apple Watch będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy preferujesz większe zegarki czy też bardziej kompaktowe, Apple ma zawsze coś odpowiedniego. 

Dowiedz się, jakie są główne zalety inteligentnych zegarków tego producenta oraz w jaki sposób wybrać najlepszy dla siebie!

Co potrafi Apple Watch?

Każdy zegarek marki Apple, czyli Apple Watch, powstał w dwóch głównych celach. Pierwszy to pozwolenie użytkownikom na pełną kontrolę nad zdrowiem oraz aktywnością fizyczną. Drugi – zapewnienie niezawodności działania oraz estetyki. Dlatego wszystkie modele mają liczne opcje, dzięki którym uzyskasz precyzyjne informacje na temat tętna, pracy serca, spalonych kalorii, aktywności i innych istotnych parametrów pracy organizmu.

Ponadto każdy Apple Watch jest również niezwykle estetyczny, dzięki czemu stanowi nie tylko praktyczne akcesorium, ale także elegancką ozdobę. Warto również podkreślić wykonanie obudów z niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu zegarki są niezwykle odporne na uszkodzenia, cechuje je także wysoki poziom ochrony IP. Można w nich nurkować, wspinać się, biegać oraz uprawiać wszelkie inne aktywności fizyczne bez ryzyka, że coś uszkodzi Apple Watch.

Zegarek Apple daje Ci swobodę i zarazem dba o Twoje zdrowie. Ponieważ działa w ekosystemie iOS, gładko współpracuje z iPhone i iPadem, a także innymi urządzeniami Apple, jak np. AirPods. Daje to dostęp do wielu praktycznych funkcji, jak choćby wyświetlanie powiadomień na tarczy Apple Watch czy możliwość sterowania muzyką umilającą Ci trening.

Normalny Watch czy edycja Watch SE?

Czym różni się standardowy, wysokiej jakości Apple Watch od modelu Watch SE? Przede wszystkim gabarytami – jest o ok. 20% mniejszy. Nie jest tak zaawansowany jak Watch – ma podstawowe funkcje pomiaru serca i tętna, brak w nim np. pomiaru tlenu we krwi czy apki EKG. Watch SE nie monitoruje także temperatury.

Czy jego wybór zatem się opłaca? Jeśli nie potrzebujesz tak zaawansowanych funkcji, jak wymienione, jak najbardziej. Ich brak nie oznacza, że ten Apple Watch nie jest użyteczny. Wręcz przeciwnie – oferuje nie tylko podstawowe monitorowanie parametrów organizmu, ale również alerty przy wykryciu problemów z sercem lub tętnem.

No i ma znacznie niższą cenę niż standardowy model, dlatego Apple Watch SE jest dobrym wyborem dla osób chcących mieć swoje zdrowie na oku, a zarazem nie mających ochoty na przepłacanie.

Wybierz swój Apple Watch już dzisiaj!

Jeśli chcesz nabyć Apple Watch, zajrzyj na stronę autoryzowanego sprzedawcy Apple. Znajduje się ona pod adresem https://idream.pl/watch-pl.html. Znajdziesz tu szeroki wybór zegarków producenta, a także akcesoria do nich – zaczynając od pasków, kończąc na ładowarkach.

W salonach iDream na terenie całego kraju możesz również uzyskać fachową poradę co do optymalnego modelu Apple Watch dla Ciebie!